Bugüne ait herhangi bir kay?t bulunamad?.

 

Dergimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Aylık mutat olarak çıkan ve Türkiye'nin en ücra köşelerine kargo, postane vb. yollarla ulaştırmaya çalıştığımız dergimizi bu siteden ücretsiz, interaktif olarak okuyabildiğiniz gibi; siz okuyucularına daha kaliteli ve güzel bir şekilde hizmet etmesine katkı amacıyla bu bölümden 1 yıl süreliğine abone olabilirsiniz.

ABONELİK ÜCRETLERİ

1 Yıllık Abonelik: Yurtiçi : 85.00 TL


İRTİBAT ADRES ve TELEFONLARI

Özlenen Rehber Dergisi Duygulu sok. No:13/4 P.K: 06 130 Aydınlıkevler -Altındağ ANKARA

İrtibat Telefonları:
Tel & Fax: 0312 347 7659
GSM: 05078670698

REKLAM SORUMLUSU

Halil ÜNSALHESAP NUMARALARI

Posta Çeki Hesap No:

Bülent ÖZCAN

Mamak PTT

Hesap No: 5144611


Banka Hesap No:

Rehber Ltd.Şti.

Türkiye Finans Katılım Bankası

Gimat Şubesi

Hesap No: 673755-1

İban No: TR 3800 2060 0104 0067 3755 0001

İNTERNET REKLÂM TARİFELERİMİZ:

Web sitemiz dizayn olarak reklam uygulamasına uygun hale getirilecektir. Web sitemizde ufak banner uygulamaları yerine büyük reklam bannerleri uygulamak sureti ile hedef kitleye reklam verenlerimizi direkt ulaştırmayı hedef aldık inşallah. Web sitemizin yeni reklam dizaynı www.turkiyegenclik.com daki reklam uygulaması gibi olacaktır.

Reklam boyutu 225px genişliğinde 610px yüksekliğinde uygulanacaktır. Bu ölçülerde sayfada yer alacak spotlara göre bazı zamanlarda 20px e kadar esneme olabilir. Sistemde ki reklamlar randomize olarak aynı alanda her sayfa yenilenmesinde değişecektir. Web sitemizde ana sayfada 30 saniye aralıkları ile refresh mevcuttur. Web sitemiz makale sistemine endeksli olduğu için makale ayrıntılarında, okuma konsantrasyonunu bozmaması için sayfa yenileme(refresh) konulmamıştır. Her makale ayrıntısına tıklanıldığında reklamlar otomatik yenilecektir. Kullanıcı ikinci bir tık yapana kadar ordaki mevcut reklam sabit duracaktır.

Web sitemizin şu an için bir reyting kaygısı yoktur. Hiç reklam yapılmadığı halde Günlük 750 - 1500 arası tekil ziyaretçisi mevcuttur. Bu sayı hergün değişiklik göstermektedir. Web sitemiz tamamen ilim / bilgi üzerine hizmet verdiği için; bu sayı sadece google dan gelen ziyaretçilerdir. İlerleyen günlerde web sitemizin tanımınına yönelik geniş reklam kampanyasıda gündemimizdedir.

Web sitemizi bir reklam kargaşasına dönüştürmemek amacıyla sitenin her tarafında ufaklı büyüklü reklam banneri kullanmaktan kaçınılmış direkt göze hitap eden tek bir alanda reklamlar toparlanmıştır.

Reklam uygulama sistemi çok yakında başlatılacaktır. Şu an için yapılmış bekletilen reklam başvuruları o gün yayına girecektir.

Reklam Ücretlendirmeleri şu şekildedir.

Periyodlar ;

 3 Aylık :  150USD
6 Aylık :  250USD
12 Aylık :  500USD
24 Aylık : 1000USD

Reklam ücretlerinde pazarlık söz konusu değildir. Reklam siteye girdiği an ödeme Dergimizin banka hesabına gerçekleşecektir.

Geniş Bilgi İçin:
erolsen@ozlenenrehber.com.tr

  Dergi Abonelik Formu (Yeni Kayıt)

Adınız Soyadınız :
Mail Adresiniz :
Cep Telefon :
Telefonunuz :
Adres :
İlçe :
İl :
Ülke :
Açıklama :
 
   
  Lütfen bütün alanları eksiksiz ve doğru doldurunuz !..
Ziyaretçi Sayacı | Bugün : 158 Toplam : 1971900                   Moderatör : Erol ŞEN |